Харківські артилеристи використовують агітснаряди для окупантів - НГУ

На Харківщині нацгвардійці 3 бригади оперативного призначення запускають російським загарбникам агітаційні снаряди з інструкцією здачі в полон. Листівки адресовані росіянам та мобілізованим окупантам з так званих «ЛДНР».

Артилеристи закидали позиції російських військ з прикордонного форпосту Харківщини. Для цього були задіяні спеціальні агітаційні снаряди гаубиць Д-30. Листівки снарядів містять інформацію з планом дій для адресата щодо безпечної здачі в полон.
 
У кожному снаряді знаходиться півтори тисячі одиниць таких листівок з нагадуваннями для окупантів про те, що Україна скоро поверне свої землі, а в росіян є шанс скласти зброю та вижити. Агітаційні снаряди випускають у різних напрямках, щоб більше загарбників змогли отримати інформацію.
Як зазначають самі артилеристи, такі листівки є одним із найефективніших способів інформаційної роботи з ворогом.
«Ми можемо донести нашому противнику, що на нашій землі він може здатися в полон. До військових будуть відноситись нормально, згідно до норм гуманітарного права. Ми закликаємо росіян ухилятися від мобілізації та здаватися в український полон, бо це краще ніж загинути від нищівного вогню нашої артилерії», – зауважив командир гаубичного артилерійського дивізіону.
Такі засоби ефективні ще й тому, що оккупантові не дають користуватися адекватними каналами інформації і здебільшого у них відсутнє інтернет-підключення, тож для противника це дійсно можливість зберегти собі життя.
 
Перейти до вмісту