Харківська волонтерка Анжела Денисенко отримала нагороду від гвардійців - НГУ

Харків’янка Анжела Денисенко отримала відзнаку “За співпрацю” від Командувача Національної гвардії України.

Пані Анжела — відома харківська волонтерка, викладачка та артистка. Входить до волонтерської групи “Help Army”, організатор “Музичного батальйончика”, який за час свого існування побував в усіх гарячих точках охопленого війною Донбасу. Пані Анжела допомагає українським захисникам з літа 2014 року. З моменту повномасштабного вторгнення її група значно наростила обсяги допомоги українським бійцям, зокрема й гвардійцям.

Може це буде якось патетично звучати, проте 2014-й рік відкрив мені очі на мій народ. Раніше, коли я думала над питанням, а хто захистить нашу Батьківщину, я не знаходила відповіді. Прийшла війна, і відповідь з’явилась: з аморфного пацифістичного населення раптово народились Герої – неймовірно сміливі чоловіки та жінки. Ось ця нагорода, це скоріше навіть не мені, а всім тим, заради кого ми працюємо – нашим бійцям. Без них — не було б нас — волонтерів. Я сприймаю цю нагороду як визнання заслуг моїх побратимів та посестер. Це ж неймовірні люди! Вони не знають ні дня спочинку і жодної вільної хвилинки; збирають пакунки для наших військових; дістають те, що здавалось неможливо дістати; доставляють гуманітарну допомогу, евакуюють людей, просто віддають своє серце нашим Захисникам. Ми Вас всіх обіймаємо та молимось за Вас повсякчас”, – подякувала пані Анжела військовим

Харківська волонтерська громада — одна з найпотужніших в Україні. Вона, по суті, стала повноцінним логістичним контуром наших Сил Оборони на східному напрямку. Через них проходять неймовірні обсяги вантажів, але при цьому ці люди, з надзвичайно великим серцем, не беруть нічого навзаєм, живуть надзвичайно скромно, не отримують за витрачені сили та час жодного зиску – лише відчуття причетності до справи захисту свого краю — “від Сяну до Дону”.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту