Бійці Національної гвардії України, разом з іншими захисниками та захисницями держави, щоденно виконують службово-бойові завдання, адже рашисти безжально намагаються захопити наші землі.
Військовий оркестр НГУ разом з одеським музичним гуртом «Хвиля» вирішили розвантажити гвардійців та заспівали відомі патріотичні пісні.
«Всі ми повинні розуміти, що війна впливає на кожного з нас. Вміти відволіктися часом буває складно, але навіть звичайне спілкування чи читання книжки може вплинути на підвищення вашого емоційного стану. Сьогодні, сподіваюсь, наша невеличка музична програма допомогла вам відпочити тілом і душею», – зазначає військовий диригент.
З імпровізованої сцени лунали такі пісні як «Ой, у лузі червона калина», «Козацький марш» та авторські пісні й композиції.
«Неймовірні враження від кожного звука та слова, які ми почули сьогодні. Такі заходи дійсно відволікають на якийсь час і наче повертають назад… до 24 лютого. Дякую за таку можливість та за підтримку, яку висловили артисти гурту «Хвиля»», – зазначає один із гвардійців.
Діана Крайнова
![IMG_9352-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9352-2-1024x683.jpg)
![IMG_9353-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9353-2-1024x683.jpg)
![IMG_9364-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9364-2-1024x683.jpg)
![IMG_9370-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9370-2-1024x683.jpg)
![IMG_9371-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9371-2-1024x683.jpg)
![IMG_9376-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9376-2-1024x683.jpg)
![IMG_9378-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9378-2-1024x683.jpg)
![IMG_9382-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9382-2-1024x683.jpg)
![IMG_9383-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9383-2-1024x683.jpg)
![IMG_9389-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_9389-2-1024x683.jpg)
Попередній
Наступна