Гвардієць бригади “Червона Калина” про повернення з еміграції, підготовку до служби в армії й майбутнє України після перемоги (ВІДЕО) - НГУ

Микола Олійник – офіцер штабу штурмового батальйону бригади «Червона Калина» Національної гвардії України. До повномасштабного вторгнення він три роки проживав у Ізраїлі. Там чоловік розвивався у сфері інвестицій і психології. Також довгий час Микола професійно займався спортом і вигравав змагання з кікбоксингу.

Вже 25 лютого 2022 року Микола стояв у черзі добровольців, щоб записатись у військо. Першого березня був мобілізований до Національної гвардії, щоб служити у 14 бригаді оперативного призначення “Червона Калина”.

“З початком повномасштабної війни я став дивитись на світ глобальніше. Став більш категоричним, але спокійнішим водночас. Наразі я зосереджений на тому, щоб максимально ефективно робити свою роботу у війську. Армія та війна – стали одними із переломних моментів у моєму житті”, – розповідає військовий.

Він радить людям, яких наразі ще не мобілізували, готуватися завчасно. В такому разі людина буде розуміти на рівні теорії, які виклики та задачі можуть на неї очікувати. Необхідно визначити свої переваги, навички та вирішити де ти будеш найкориснішим.

Військовий вважає, що людина в цивільному житті та людина, яка опинилась в армії поводяться схоже. Важливим є можливість ухвалювати правильні рішення та брати на себе відповідальність.

“Я зрозумів таку річ. Найстрашніше на війні може бути у двох випадках. Перший – це коли ти знаходишся безпосередньо на лінії зіткнення. Другий – коли ти перебуваєш за кордоном. Тоді переживаєш найбільше”, – розповідає офіцер.

В чому різниця між війною в Ізраїлі та війною в Україні, як цивільному підготуватися до військової служби та як виглядатиме Україна після нашої перемоги дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту