Гвардійські спортсмени вибороли на європейських змаганнях «золото», «срібло» та «бронзу» - НГУ

У польському Вроцлаві закінчився чемпіонат Європи з кульової стрільби (з дистанцій 25 та 50 метрів).

Військовослужбовці спортивного клубу НГУ, які проходять військову службу у одній з військових частин Західного об’єднання, завоювали перше місце на чемпіонаті Європи з кульової стрільби (з дистанцій 25 та 50 метрів).

Єдине «золото» української збірної у Вроцлаві вибороли наші гвардійці Анастасія Німець та Володимир Пастернак, що посіли перше місце у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 метрів. Та згодом гвардійка Анастасія Німець додала до медального доробку ще й «срібло» командних змагань, спільно з Оленою Костевич та Оксаною Ковальчук посівши друге місце турніру з малокаліберного пістолету.

Загалом українці вибороли шість медалей та увійшли до топ-шістки медального заліку.

На чемпіонаті світу – 2022 з вільної боротьби, який проходив у Белграді (Сербія), військовослужбовець спортивного клубу НГУ, який проходить військову службу у військовій частині 3070, став бронзовим призером на чемпіонаті Світу з вільної боротьби.

27-річний Василь Михайлов виступає у вазі до 79 кг. У зустрічі за бронзу українець переміг в малому фіналі призера Олімпіади в Токіо, дворазового чемпіона Азії Бекзода Абдурахманова з Казахстану – 5:3. Це перша медаль Василя на світових першостях.

Бронза Михайлова стала першою медаллю України у чоловічій вільній боротьбі на Чемпіонаті Світу – 2022. Загалом це шоста медаль для українських борців на турнірі.