Заслужені високі державні нагороди бійцям вручив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. Церемонія нагородження проходила на Донбасі, де зараз військовослужбовці Національної гвардії України і виконують бойові завдання із захисту Батьківщини.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-31.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-19.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/3-18.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/4-8.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/5-9.jpg)
За умовами воєнного часу вручення відбулось швидко і без святкових церемоній, але з обов’язковим дотриманням військових традицій. Під час спілкування з гвардійцями, Денис Монастирський високо оцінив професійну роботу, під час виконання завдань з оборони країни і знищення противника.
За проявлену мужність у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності семеро бійців отримали ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, двоє – орден «За мужність» ІІІ ступеня, і один – медаль «За військову службу України».
Хлопці пройшли визначний бойовий шлях від самого початку російської військової агресії, неодноразово самостійно, а також разом з іншими підрозділами ЗСУ, успішно виконували надзвичайно складні завдання.
Одразу після урочистого заходу гвардійці повернулися на бойові позиції, щоб продовжити методично, професійно і безжально вибивати загарбника з рідної України.