Гвардійські рекрутери агітують мешканців Українки на службу до Нацгвардії - НГУ

У рамках співпраці з добровольчим батальйоном громади міста Українка Київської області військовослужбовці відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України зустрілись з керівниками навчальних закладів, учнями старших класів, представниками соціальної служби та добровольчого батальйону громади.

Гвардійці розповіли про військову службу в Національній гвардії України та умови вступу до вищих відомчих навчальних закладів. Учасники зустрічі отримали повну інформацію про особливості вступної кампанії та військову службу. Окрім військових навичок, які захисники України опановують під час проходження військової служби, кожен навчатиметься надавати домедичну допомогу.

Під час цієї зустрічі фельдшер батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала-майора Сергія Кульчицького старшина Олександр Корнійчук провів для учасників зустрічі заняття з надання домедичної допомоги. Гвардієць розповів і показав, як слід діяти під час надання допомоги при різних видах травм, зупиняти кровотечу та блокувати відкриті рани.

Я впевнений що ми й надалі будемо співпрацювати з Національною гвардією України і спільними зусиллями ми гідно здолаємо всі перешкоди на шляху до вільної, сильної України», – зазначив командир добровольчого батальйону Української громади міста Українка Євгеній Свояченко.

Відділ комплектування ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту