Гвардійські психологи безперервно забезпечують психологічну підтримку особовому складу своїх підрозділів - НГУ
Наразі увага зосереджена на проведенні тренінгів під назвою «Життєві цінності». Завдяки яким кожен військовослужбовець, від строковика до офіцера, має змогу зосереджуватись на своїх цілях, вірити у найкраще, цінувати кожну мить життя та мотивувати себе у будь-яких умовах.
 
Під час таких тренінгів гвардійці мають можливість висловитися, поставити запитання, які їх хвилюють та отримати кваліфіковану пораду. Водночас офіцери-психологи закликають не нехтувати своїми проблемами чи емоційним станом, а неодмінно звертатись до них за допомогою.
«Сьогодні у фокусі нашої уваги — психологічна допомога військовослужбовцям у разі виникнення такої потреби. Усі розуміють, що армія має бути гарно озброєна, фізично натренована, навчена, але не менш важливим є аспект психологічного здоров’я», – пояснює фахівець служби психологічного забезпечення.
У підрозділах та під час виконання службово-бойових завдань робота наших психологів з особовим складом є достатньо важливою, адже ціль у всіх нас одна – це перемога!
Все буде Україна!
Перейти до вмісту