До курсантів Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату завітали кінологи Національної Гвардії України і разом зі своїм чотирилапим побратимом провели показове заняття.
![Кінологи -ліцей.00_00_03_13.Still001](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/kinology-liczej.00_00_03_13.still001.jpg)
![Кінологи -ліцей.00_00_48_03.Still008](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/kinology-liczej.00_00_48_03.still008.jpg)
![Кінологи -ліцей.00_00_52_23.Still009](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/kinology-liczej.00_00_52_23.still009.jpg)
![Кінологи -ліцей.00_01_23_21.Still011](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/kinology-liczej.00_01_23_21.still011.jpg)
![Кінологи -ліцей.00_01_41_10.Still012](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/kinology-liczej.00_01_41_10.still012.jpg)
![Кінологи -ліцей.00_01_45_04.Still013](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/kinology-liczej.00_01_45_04.still013.jpg)
![Кінологи -ліцей.00_01_54_12.Still014](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/kinology-liczej.00_01_54_12.still014.jpg)
![Кінологи -ліцей.00_02_02_10.Still015](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/kinology-liczej.00_02_02_10.still015.jpg)
![Кінологи -ліцей.00_02_09_02.Still016](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/kinology-liczej.00_02_09_02.still016.jpg)
Попередній
Наступна
Майбутні воїни із захопленням спостерігали за роботою кінологів та закохалися у їх підлеглого – вівчарку по кличці «Зумер», а дехто навіть визначився із майбутнім військовим фахом.
Багато ліцеїстів висловили бажання проходити службу у лавах НГУ. Кінологи відповіли на всі запитання курсантів, яких до речі було дуже багато, та пересвідчилися, що з патріотичним духом у молоді все гаразд.
Як це відбувається, дивіться на відео: