Гвардійські інструктори готують операторів FPV-дронів до бойових дій (Відео) - НГУ

Оператори безпілотних літальних апаратів волинського підрозділу Національної гвардії України регулярно навчаються керувати FPV-дронами. Тренування проводять як досвідченні інструктора НГУ, котрі володіють сучасним бойовим досвідом застосування БПЛА на полі бою, так і професійні пілоти-волонтери. Нещодавно, в рамках взаємодії з профільною волонтерською організацією «Військова пошта», волинські гвардійці відточували майстерність застосування дронів.

 

Інструктори кажуть, що ефективне застосування FPV-дрона потребує системних знань і практичних вмінь. Бійці тренуються управляти дронами на різних локаціях, відпрацьовують прийоми влучного скидання боєприпасів у ціль. 

Досвідченні оператори зазначають, що для того, щоб керувати такою «пташкою», особливо в бойових умовах, потрібно досконало знати механіку безпілотника, а моторику керування відпрацьовувати до автоматизму

Завдяки вбудованим камерам і системам передачі – дрони дозволяють бачити поле бою в режимі реального часу, а це значить, що реагувати потрібно миттєво.

«Масове застосування FPV-дронів у бойових діях, які тривають на теренах нашої країни, виявлення та знищення живої сили й техніки російських загарбників, кардинально змінює картину на полі бою. Як показує практика – декілька відносно недорогих дронів може знищити російську техніку вартістю мільйони доларів», – розповідає оператор FPV-дронів на псевдо Шафран.

Більше про те, як волинські гвардійці тренуються управляти бойовими безпілотниками, дивіться у відео:

Перейти до вмісту