Гвардійців Прикарпаття нагородили державними відзнаками “За військову службу Україні” - НГУ

Командування 50-го полку імені Семена Височана відвідало поранених гвардійців, які перебувають на лікуванні в госпіталях міста та нагородило їх державними відзнаками за мужність та самовіддану службу Батьківщині “За військову службу Україні”.

Полковник Вадим Ліневський підкреслив, що для будь-якого командира найважливішим завданням є турбота про його підлеглих. Це стосується як воїнів, які продовжують брати участь у бойових діях, так і тих, хто отримав поранення чи бойові травми та знаходиться на лікуванні у військових медичних закладах.

“Особисте знайомство з умовами перебування солдатів, сержантів чи офіцерів та розв’язання питань, що стосуються їхнього лікування й одужання, є надзвичайно важливим аспектом нашої діяльності”, – підкреслив полковник.

Він також зауважив, що відзначення воїнів мотивує їх до подальшої боротьби з агресором та допомагає відкрити їхні потенційні можливості на полі бою. Це визнання допомагає підняти моральний дух військовослужбовців і показує, що їхня жертва не залишається непоміченою. Вручення відзнак відбулося в рамках відзначення 10 річниці від створення Національної Гвардії України.

Група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту