Гвардійці знищили близько 170 окупантів, броньовану техніку та артилерійське озброєння ворога - НГУ

Оперативні підрозділи Національної гвардії України на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій протягом минулого тижня знешкодили близько 170 окупантів російських військ, броньовану техніку та артилерійське озброєння з розрахунками.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування та застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«За минулий тиждень підрозділами оперативного призначення Національної гвардії знешкоджено близько 170 окупантів, з них 67 – «утилізовано назавжди». Крім того, було знищено броньовану техніку та артилерійське озброєння з розрахунками», – повідомив він.

За словами Миколи Уршаловича, артилерійські підрозділи Нацгвардії протягом тижня забезпечили вогневу підтримку підрозділів Сил оборони та виконали близько 260 вогневих завдань і знешкодили близько 70 осіб противника, з яких 18 – безповоротних. Також артилеристи Нацгвардії знищили 3 артилерійські системи, автомобільну техніку та 3 склади з боєприпасами.

Разом з тим авіація Національної гвардії України за тиждень здійснила 4 бойових вильоти для вогневого ураження противника. У результаті було знищено: близько 40 загарбників, 1 одиницю ПТРК та АГС-17 з розрахунками, 1 склад з боєприпасами, уражено взводний опорний пункт. Загалом протягом минулого тижня підрозділи розвідки Національної гвардії України виявили 338 цілей противника, частина яких у взаємодії з підрозділами Збройних сил була знищена.

«На Запорізькому та Херсонському напрямку нашими підрозділами безпілотної авіації було здійснено 6 вильотів для виконання завдань розвідки, за підсумками яких було виявлено: одну самохідну артилерійську установку, артилерійську систему, три бойові броньовані машини, один катер, 17 одиниць автомобільної техніки та надано координати для їх вогневого ураження», – сказав Микола Уршалович.

Він також зазначив, що гвардійці груп аеророзвідки 27 Печерської бригади на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках виявили та знищили: 2 танки, 3 самохідні артилерійські установки, 4 бойові броньовані машини, 2 одиниці автомобільної техніки, 1 склад з пально-мастильними матеріалами та комплекс РЕБ «Сілок».

Підрозділи Національної гвардії у важких боях на різних ділянках фронту завдають загарбнику численних втрат, позбавляючи армію агресора наступального потенціалу, при цьому продовжують виконувати визначені оперативні та бойові завдання у складі угруповань військ Сил оборони.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту