Гвардійці знешкодили близько 500 російських окупантів на всій лінії фронту - НГУ

На минулому тижні підрозділи Національної гвардії України активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал, вздовж всієї лінії зіткнення.

Про це повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

За тиждень підрозділами оперативного призначення Нацгвардії знешкодженно 265 окупантів, з яких 97 – назавжди. Також знищено 6 бойових машин піхоти, один бронетранспортер, дві бойові броньовані машини, 2 МТЛБ, 12 одиниць автомобільної техніки, дві артилерійські системи, один міномет, одне польове сховище з боєприпасами та два спостережні комплекси «Муром-М», – сказав він.

Також ефективно відпрацювали артилеристи Нацгвардії, які безжально нищили ворога та забезпечували вогневу підтримку підрозділів Сил оборони на Лиманському, Куп’янському, Бахмутському, Бердянському, Мелітопольському та Херсонському напрямках. Знешкоджено 204 особи противника, а також знищено 15 одиниць військової техніки та 1 склад з боєприпасами.  За словами полковника Миколи Уршаловича артилеристи за тиждень подавили 190 спроб штурмових дій противника.

Окрім цього підрозділи спеціального призначення Національної гвардії на Авдіївському, Лиманському та Мелітопольському напрямках нанесли окупантам значних втрат у живій силі та техніці: 31 окупант – знешкоджений, 15 одиниць військової техніки – знищено.

Окремо полковник Микола Уршалович відмітив двох військовослужбовців 3 бригади оперативного призначення.

Солдат Палатін та старший солдат Гридньов, знаходячись на позиції оборони, влучним пострілом з гранатомету нанесли ураження по окупантах. Завдяки злагодженим діям бійців, наступ росіян було придушено в результаті чого противник був вимушений відступити, – додав полковник Микола Уршалович.

Усі захисники України самовіддано та професійно продовжують виконувати найголовнішу місію – звільнення української землі від окупантів та загарбників.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту