Сьогодні йде 95-та доба війни проти рашистів, які показали всьому світу їх справжнє обличчя. Захисники і захисниці України кожного дня демонструють неперевершену міць та силу духу, даючи гідну відсіч цій орді.
Гвардійці вдячні Українській асоціації футболу та ветеранам ФК «Чорноморець», які, в непростий для українського народу час, сприяють консолідації суспільства у боротьбі з ворогом.
«Бійці мали унікальну можливість не тільки спостерігати, а й взяти участь у благодійному матчі в підтримку захисників і захисниць сил оборони України», – зазначив капітан команди нацгвардійців.
Церемонія відкриття розпочалася хвилиною мовчання в пам’ять про всіх загиблих у цій кривавій війні. Після виконання Державного Гімну, розпочалась гра між командою ветеранів ФК «Чорноморець» та нацгвардійською командою «Південна пальміра».
Матч був напружений, але завершився нічиєю – 1:1.
Діана Крайнова
![IMG_8464](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_8464.jpg)
![IMG_8469](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_8469.jpg)
![IMG_8470](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_8470.jpg)
![IMG_8475](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_8475.jpg)
![IMG_8487](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_8487.jpg)
![IMG_8882](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_8882.jpg)
![IMG_8922](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_8922.jpg)
![IMG_9052](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_9052.jpg)
![IMG_9158](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_9158.jpg)
![IMG_9175](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img_9175.jpg)