Гвардійці відвідали черговий показ кінофільму в рамках туру «Кіно заради Перемоги!» - НГУ

На Київщині бійці Національної гвардії України переглянули художній фільм “Захар Беркут”. На показі стрічки був присутній режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв та актор Олексій Тритенко.

Окрім яскравих емоції від перегляду, гвардійці мали змогу поспілкуватися з гостями та отримати автографи.

Тур «Кіно заради перемоги!» розпочався 6 серпня цього року і від його початку відбулось вже понад 15 кінопоказів у 7 областях України.

Проєкт реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації “Дивись українське!” та за підтримки фонду “МХП-Громаді” та компанії “Делойт” в Україні, а також за сприяння компанії “Вавілон”, ГО “УкрКіноФест”, ГО “Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії”, окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

Під час заходу спеціально для бійців Національної гвардії України був показаний трейлер нового документального фільму Ахтема Сеітаблаєва. Режисер розповів про деталі майбутнього фільму. У своїй картині він буде розкривати тему війни й культури. У трейлері можна було побачити кадри оборони Маріуполя та заводу «Азовсталь».

«Це надзвичайно хвилююче, знаючи, що саме ви ті люди, завдяки яким ми можемо знімати кіно, пити каву, цілувати дітей», – сказав Ахтем Сеітаблаєв.

Перейти до вмісту