Гвардійці-ветерани проходять курси психологічної та фізичної реабілітації (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України, які повертаються із зон виконання бойових завдань зі здійснення відсічі збройної агресії російської федерації, продовжують проходити психологічну реабілітацію за програмою «декомпресія». Реабілітація є однією із складових Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка проводиться за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Впродовж трьох днів психологи Нацгвардії спільно з медиками реабілітаційної установи Львівщини провели із бійцями однієї з військових частин Західного регіону комплекс заходів, спрямованих на відновлення психологічних ресурсів, зняття емоційного та фізичного напруження.

Завдяки психологічним методикам, індивідуальним консультаціям, фізичним вправам, лікувальним ваннам, аромотерапії військовослужбовці мали нагоду не лише «скинути» негатив, отриманий на війні, але й набути навичок надання психологічної самодопомоги в стресових ситуаціях.

«По поверненню з фронту я не дуже хотів їхати на реабілітацію, оскільки дуже скучив за рідними, — розповідає нацгвардієць Михайло, — але близькі переконали мене. Чудові умови, підтримка побратимів, спілкування з психологами допомогли мені відволіктися від пережитого».

Перейти до вмісту