Гвардійці у Переяславі привітали ліцеїстів зі святом останнього дзвоника (ВІДЕО) - НГУ

31 травня у Переяславському ліцеї «Патріот», що на Київщині, військовослужбовці Національної гвардії України привітали учнів, їхніх батьків та учителів із завершенням навчального року.

В одностроях зі святковим настроєм старшокласники заслухали напутні слова директора навчального закладу та військових.

«Наше майбутнє у руках молодого покоління, наших випускників. Сьогодні, дивлячись на вас, приходить розуміння, що ви вже стали дорослими. Спершу ви свою дорослість проявите при обранні подальшого шляху. Хочу, щоб він був мирним, а над вашими головами не звучали вибухи», – сказав директор ліцею Василь Козій.

Василь Васильович також подякував військовослужбовцям з Національної гвардії за постійну підтримку й залучення до навчально-виховного процесу, яка триває понад сім років та військовим 43-ї ОАБр Збройних сил України за співпрацю.

«Нашим випускникам – у добру путь! Сьогодні для вас прозвучить останній дзвінок, якого ви так чекали. Для наших ліцеїстів, які переходять до наступного класу – веселих та радісних канікул. Дякую батькам за розуміння та підтримку впродовж року», – додав Василь Козій.

До ліцеїстів та випускників звернувся й військовослужбовець НГУ, підполковник Віктор Воскобоєв.

«Цей навчальний рік був складним, але попри відключення електроенергії та повітряні тривоги він відбувся. Діти – це наше майбутнє і наше покоління має за свій святий обов’язок завершить цю війну Перемогою. А ви будете розбудовувати Україну», – звернувся до присутніх Віктор Володимирович.

Психологиня НГУ Оксана Бован, син якої навчається у ліцеї «Патріот», висловила вдячність керівництву закладу за постійну підтримку, поширення знань та прищеплення високих патріотичних цінностей.

«Мій син навчається у цьому ліцеї. Я дуже задоволена та вдячна педагогічному колективу та керівництву закладу на чолі з Василем Васильовичем. Тут з юних років закладається любов до Батьківщини та до її захисту», – зазначила пані Бован.

Також розповів про своє враження від навчання у «Патріоті» один із ліцеїстів – Андрій Проценко, батько, якого проходить службу в Нацгвардії. Юнак зазначив, що військово-патріотичне виховання дуже важливе.

«Ми вдячні усім, хто докладав свої зусилля і виховав особистість кожного із нас», – подякував Андрій.

Цього року із Переяславського ліцею «Патріот» пішли у доросле життя 76 учнів. Частина випускників продовжать своє навчання на військовому напрямку та стануть гідною зміною тим, хто зараз обороняє Україну й відстоює її право на суверенітет та незалежність.

Перейти до вмісту