Гвардійці проводять тактичні навчання із застосуванням системи LaserTag - НГУ
Повний комплект сучасної «системи лазерних симуляторів двостороннього вогневого контакту (комплект тренажерів) для проведення тактичних навчань з військовослужбовцями» було придбано за сприянням Бердянської військової адміністрації.
«Сучасні методи ведення війни та новітнє озброєння потребують нового навчального середовища, яке є гнучким, підтримує необхідну кількість повторень та доступне для тих місць, де це потрібно. Застосування таких систем надає можливість більш точно оцінити дії кожного військовослужбовця, створити більш напружену обстановку. До того ж системи лазерної імітації бою широко використовують у світовій практиці для тактичної підготовки. А наше завдання – якісна підготовка військових, які готові йти в бій та перемагати», – зазначив командир 23 окремої бригади охорони громадського порядку «Хортиця» Національної гвардії України полковник Андрій Бєляєв.
Використання LaserTag під час навчань дозволяє розвинути лідерські якості, роботу в команді та удосконалити навички володіння зі зброєю у військовослужбовців, які знаходяться в умовній бойовій обстановці. Також завдяки лазерним симуляторам бійці зможуть відпрацювати дії щодо знешкодження живої сили противника та низьколітаючих цілей, оборону важливих об’єктів, або наступальні дії на позиції противника, а також, підготуватися до спецоперацій різного рівня складності. Крім того, це спорядження – мобільне, а отже відтак є можливість переміщувати його в будь-яке місце.
Група інформації і комунікації Південного ТУ
Перейти до вмісту