Військовий медик батальйону оперативного призначення імені генерала Кульчицького Олександр Корнійчук на псевдо Байкер провів черговий тренінг на тему «Перша домедична підготовка в умовах надзвичайного стану» для освітян столичної школи.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/007.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/001.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/004.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/005.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/009.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/010.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/012.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/013.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/014.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/015.jpg)
Під час тренінгу Олександр не тільки продемонстрував, як правильно використовувати перев’язувальні матеріали та турнікети, а й надав можливість учасникам на практиці застосувати здобуті знання. Особливу увагу було приділено медичній аптечці та її важливості в дитячих навчальних закладах. Байкер пояснив які саме матеріали для медичної допомоги вона повинна містити.
Такий тренінг сприяє підвищенню загальної готовності до надзвичайних ситуацій серед освітян та допомагає зробити навчання в дитячих закладах безпечнішим.
Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ