Гвардійці Північного об’єднання за добу затримали трьох осіб із забороненими речовинами - НГУ

Під час несення служби на одному з блокпостів Києва нацгвардійці спільно з працівниками поліції зупинили автомобіль з метою перевірки документів.

 

У ході спілкування гвардійці виявили у пасажира порошкоподібну речовину рожевого кольору, зі слів затриманого – амфетамін.

 

Того ж дня, на одному з блокпостів міста Житомира, гвардійці спільно з працівниками поліції зупинили легковий автомобіль з двома громадянами. Під час спілкування з правоохоронцями, пасажир транспортного засобу помітно нервував, намагався швидко закінчити розмову, а на запитання про наявність заборонених речовин – чіткої відповіді не надав.

 

У присутності свідків військовослужбовці провели поверхневий огляд чоловіка та виявили білу порошкоподібну речовину, зовні схожу на наркотичну.

 

На блокпосту у Чернігові правоохоронці зупинили громадянина для перевірки документів та огляду особистих речей.  При поверхневому огляді в даного чоловіка гвардійці виявили пакет з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожу на наркотичну.

 

В усіх випадках на місця подій були викликані слідчо-оперативні групи, а затриманих передано працівникам поліції для подальшого з’ясування обставин.

Перейти до вмісту