Гвардійці Північного об’єднання провели заняття для учнів навчальних закладів - НГУ

Військовослужбовці влаштували тренінг з домедичної допомоги, розповіли як вберегти себе від сучасних небезпек та продемонстрували елементи загального курсу дресирування службових собак.

Вивчаючи базові шкільні предмети, школярі мають здобувати й ті знання, які допоможуть врятувати життя собі чи своєму товаришу. У столичній школі діти ознайомились з алгоритмом надання першої домедичної допомоги та з техніками зупинки різного виду кровотеч, а також на практиці спробували накласти турнікет, бандаж та освоїли тампонування рани.

«Сьогоднішні здобуті навички можуть бути корисними в майбутньому, а також загартовують молодь та спрямовують їхні вміння та навички, щоб бути ефективними в екстрених ситуаціях. Коли ти впевнений у своїх діях та дотримуєшся простих правил – ти здатний врятувати людське життя», – прокоментувала медик 25 бригади імені князя Аскольда Наталія.

Зброя, захист, тактика, все що потрібно знати молодим українцям, щоб захищати свою країну, своїх рідних, самого себе. Гвардійці-інструктори з Чернігова живий приклад того, як це працює. Ще декілька років тому вони навчались у школі в якій зараз готують наступне покоління вільних і непереможних.

«Це ж моя школа! Я сам не так давно навчався тут. Бігав по цьому спортивному майданчику. А тепер сам навчаю, як боронити свою країну, – розповів інструктор Дмитро. – Кожне покоління має знати, як можна захистити себе, чим боротись. Що повинно бути в аптечці? Якого класу захисту бувають бронежилети, як їх одягати? Як врятувати себе під час поранення? – на всі питання даємо відповіді, все пробуємо і тренуємо навички. Ось чому ми тут, ось для чого ми постійно проводимо такі навчання. Це наш обов’язок підготувати, передати навички, техніку, зацікавити. Хочемо, щоб наші діти були готові».

Але найбільшу увагу дітей привернув до себе службовий пес Брют. Його вони чекали найбільше! «Яка порода? Скільки таких на захисті в нашому місті? Що він вміє?» – питали школярі.

Під час зустрічі гвардійці продемонстрували готовність кінологічної групи до виконання службово-бойових завдань. Елементи загального курсу дресирування, які допомагають на належному рівні контролювати наших чотирилапих помічників і разом виконувати поставлені завдання. Собаки дресировані на виявлення зброї, набоїв, вибухівки та пошуку людей по сліду.

«Наші службові собаки використовуються як для охорони громадського порядку, так і для конвоювання підсудних. З ними проводяться тренування як в день, так і вночі. Проте собака для кінолога, перш за все, – це побратим і друг. Кінолог більшість часу проводить зі службовим собакою. Ми завжди разом. А зараз готуємо молоде покоління – вчимо, тренуємо. Покажемо зуби ворогу! Нехай боїться!», – зазначив кінолог Олександр.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту