Гвардійці “Червоної Калини” провели урок мужності для учнів одного з профтехучилищ на Вінниччині - НГУ

Нещодавно військовослужбовці бригади «Червона Калина» Національної гвардії України провели урок мужності для учнів одного з професійно-технічних училищ Вінницької області.

Діти змогли ознайомитись з артилерійською та броньованою технікою, з якою працюють військові, зрозуміти принципи роботи бусолі та дізнатись тонкощі аеророзвідки, без якої уже неможливо уявити сучасну українську армію.

Учні були дуже зацікавлені та розпитували про різні деталі та технічні характеристики техніки. Особливе захоплення викликала можливість спробувати себе у керуванні дронами, які застосовують підрозділи аеророзвідки бригади.

“Я дуже захоплююсь дронами. Ще декілька років тому вони використовувались більше для розваг, але сьогодні слугують надійними помічниками нашим захисникам. Я вперше зміг покерувати БПЛА й отримав декілька корисних порад від військових”, – розповідає один із учнів.

Мужність, сила та незламність гвардійців служить прикладом для дітей, які є майбутнім України. Такі зустрічі є найкращим нагадуванням для військових заради чого вони щодня виконують свою роботу.

Перейти до вмісту