Гвардійці охороняють громадський порядок у Слов’янську під час комендантської години - НГУ

Військовослужбовці 15-го полку Національної гвардії України разом з представниками Національної Поліції охороняють громадський порядок у Слов’янську під час комендантської години.

Такі заходи є важливим елементом безпеки прифронтового міста від можливих диверсій російських окупантів та колаборантів.

“Місцеві до таких заходів ставляться з розумінням. По-перше, бойові дії дуже близько. По-друге, люди максимально зацікавлені в тому, щоб у місті, яке й так постійно потерпає від обстрілів російських окупантів було якомога тихіше. Адже маємо фіксації порушення комендантської години людьми, які перебувають в стані алкогольного сп’яніння або у такому стані сідають за кермо, — пояснює гвардієць на псевдо Самара. — Статистика свідчить: більшість адміністративних і кримінальних порушень завжди відбувалося у темний час доби. Наразі, у мародерів є спокуса скористатися аварійним вимкненням електроенергії, а також тим, що багато населення евакуювалося. Не можна виключати й той факт, що до порожніх осель, можуть проникнути особи завербовані спецслужбами рф — диверсанти та коригувальники вогню. Патрулювання міст важливо для того, щоб люди відчували, що вони і їхня власність не залишаються беззахисними”.

Національна гвардія України, як складова МВС, робить значний внесок у забезпечення публічної безпеки держави, проводить контрдиверсійні заходи, патрулювання і несення служби на блокпостах у прифронтових та деокупованих територіях.

Перейти до вмісту