Бойові медики НГУ продемонстрували готовність до виконання бойових завдань (ВІДЕО) - НГУ

Кожен гвардієць щоденно виконує завдання для того, щоб наближати нашу перемогу. Бойові медики, санітарні інструктори та бійці медичного пункту 11 бригади імені Михайла Грушевського Південного ОТО НГУ постійно вдосконалюють та відпрацьовують до автоматизму свої навички, тренуючись при умовах максимально наближених до бойових.

«Перш ніж потрапити на передову, медики проходять високоінтенсивне навчання, щоб бути готовими до будь-яких ситуацій. Вони вивчають тактику евакуації поранених, надання першої допомоги та оперативні медичні процедури», – зазначає майор медичної служби Ірина Стойко.

Робота гвардійців-медиків на передовій – це постійний ризик. Вони стикаються з ворожою вогневою активністю, мінами та іншими небезпечними ситуаціями. Попри це, медики без вагань ризикують своїм життям, щоб врятувати інших. Вони наділені великою витривалістю, волею та сильні духом.

Воїни бригади тренувались в евакуації поранених в три етапи. Перший — вивезення з поля бою, другий — надання першої домедичної допомоги, третій — евакуація до лікувального закладу.

«Бойові медики не лише забезпечують медичну допомогу, але й відіграють неабияку роль у психологічній підтримці поранених гвардійців. Ми розуміємо, як важливо після пережитих травм допомогти відновити душевну рівновагу. Своєю присутністю та діалогом надаємо бійцям необхідну підтримку», – зазначає один з нацгвардійців.

Гвардійці-медики — фахівці своєї справи, готові врятувати як військових, так і цивільних. Їх хоробрість, професійні навички та внутрішня мотивація вражають і надихають, а робота на полі бою є невіддільною складовою медичної системи, що допомагає зберегти життя та здоров’я військовослужбовців, які щодня ризикують заради миру та свободи на рідній землі.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту