Гвардійці кількох підрозділів Нацгвардії відзначили річницю створення - НГУ

Сьогодні 32 річницю від дня створення відзначили військовослужбовці Західного територіального управління, 50 полку імені Семена Височина та 45 полку імені Олександра Красіцького. З цієї нагоди військовослужбовців відзначили заохочувальними відзнаками від місцевих органів влади, командувача Нацгвардії та начальника Західного управління.

«Сьогодні великою ціною дається нам боротьба за незалежність та свободу, – звернувся до присутніх начальник Західного ТУ бригадний генерал Олександр Буравков. – Ми встали на захист країни у 2014-му році і будемо стояти за неї до кінця. Маємо пам’ятати кожного воїна, який віддав своє життя за Україну, маємо підтримувати кожну родину, яка втратила свого захисника. Усі ми повинні у злагодженій команді докладати максимальних зусиль задля перемоги».

Опісля заходів гвардійці вшанували загиблих захисників на Марсовому полі. Тут відбулась молебень за полеглими героями. Військовослужбовці поклали квіти до могил побратимів.

«Вшанування пам’яті наших загиблих побратимів – це справа нашої честі та совісті, – сказав заступник начальника управління полковник Станіслав Басараб. – Доки ми пам’ятаємо про них, доти живе пам’ять. Адже саме вони заплатили найвищу ціну за нашу країну».

Перейти до вмісту