Подія трапилась в ніч з 25 на 26 лютого. Приблизно о 00 год 42 хв розрахунки мобільних вогневих груп бригади отримали інформацію про наближення до Харкова ударних безпілотних летальних апаратів російських загарбників. По команді бойової готовності №1 розрахунки виїхали у задані квадрати очікування.
«Приблизно о 01 год. 16 хв ми почули звук роботи двигунів та отримали команду на знешкодження цілі, – розповідає гвардієць на позивний «Боцман» – А в 01 год. 30 хв наші розрахунки відкрили вогонь на ураження цілей».
Завдяки фаховим діям бійців були знешкоджені одразу два ударних БпЛА «Герань» російських загарбників.
![0001](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0001.jpg)
![0002](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0002.jpg)
![0003](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0003.jpg)
![0004](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0004.jpg)
![0005](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0005.jpg)
![0006](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0006.jpg)
![0008](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0008.jpg)
![0009](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0009.jpg)
![0012](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/0012.jpg)
Попередній
Наступна
Відділення інформації та комунікації Східного ТУ