«Готуємось відбивати свої території»: як на Рівненщині проходить вишкіл Нацгвардії (ВІДЕО) - НГУ

Рівненські бійці Національної гвардії України проходять злагодження у рамках підготовки до наступу на ворожі позиції. Працюють, зокрема, і з новою зброєю, яка надходить у підрозділи, розповів Суспільному заступник командира частини Андрій Стахів.

Тренують нацгвардійці моральний дух і стресостійкість, вдосконалюють навички з вогневої підготовки, військово-інженерної справи, тактичної медицини, аеророзвідки.

«Всі повинні пройти тактичну, медичну підготовку, навчитися користуватися новітньою зброєю, яка надходить в підрозділи. Війна не стоїть на місці, щодня рухається вперед, все змінюється. Якщо спочатку ми готувалися до глухої оборони, то зараз більший акцент йде на наступ, готуємося відбивати наші території», — каже заступник командира частини Андрій Стахів.

За словами гвардійця на позивний Смок, мета бойового злагодження – ефективна командна робота.

«Злагодження передбачає комунікацію і взаємодію цілого підрозділу, особливо в умовах виконання службово-бойових завдань. Як на мене, це найголовніше у війську, адже якщо немає діалогу між бійцями, то це неефективний підрозділ», – підсумовує гвардієць. Як проходять навчання дивіться у репортажі Суспільного.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту