Рівненські бійці Національної гвардії України проходять злагодження у рамках підготовки до наступу на ворожі позиції. Працюють, зокрема, і з новою зброєю, яка надходить у підрозділи, розповів Суспільному заступник командира частини Андрій Стахів.
![1BBC5F0C-20F2-47A2-AE1B-F196790963C2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/1bbc5f0c-20f2-47a2-ae1b-f196790963c2.jpeg)
![7DE5FAC7-8737-4BFB-889B-17EAA65F8978](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/7de5fac7-8737-4bfb-889b-17eaa65f8978.jpeg)
![178FE77E-5FC3-4D27-8DF8-AA6630048FCC](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/178fe77e-5fc3-4d27-8df8-aa6630048fcc.jpeg)
![EC258B53-125D-47D0-844C-C7F312FD85B2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/ec258b53-125d-47d0-844c-c7f312fd85b2.jpeg)
![EE41A025-CB28-43D1-851F-F7809D457811](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/ee41a025-cb28-43d1-851f-f7809d457811.jpeg)
![IMG_2129](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/img_2129.jpeg)
Тренують нацгвардійці моральний дух і стресостійкість, вдосконалюють навички з вогневої підготовки, військово-інженерної справи, тактичної медицини, аеророзвідки.
«Всі повинні пройти тактичну, медичну підготовку, навчитися користуватися новітньою зброєю, яка надходить в підрозділи. Війна не стоїть на місці, щодня рухається вперед, все змінюється. Якщо спочатку ми готувалися до глухої оборони, то зараз більший акцент йде на наступ, готуємося відбивати наші території», — каже заступник командира частини Андрій Стахів.
За словами гвардійця на позивний Смок, мета бойового злагодження – ефективна командна робота.
«Злагодження передбачає комунікацію і взаємодію цілого підрозділу, особливо в умовах виконання службово-бойових завдань. Як на мене, це найголовніше у війську, адже якщо немає діалогу між бійцями, то це неефективний підрозділ», – підсумовує гвардієць. Як проходять навчання дивіться у репортажі Суспільного.
Група інформації і комунікації Західного ТУ