Головний сержант НГУ Дмитро Тимощук відвідав гвардійців Західного оперативно-територіального об’єднання - НГУ

Національна гвардія України приділяє особливу увагу професіоналізму, вмотивованості й бойовій готовності сержантського корпусу. Чимало сержантів, що служать у Нацгвардії пройшли підготовку закордоном, інші – навчаються в Україні у повній відповідності до стандартів НАТО.

Нещодавно головний сержант Національної гвардії України Дмитро Тимощук відвідав підрозділи Нацгвардії Західного оперативно-територіального об’єднання. Під час свого візиту він приєднався до урочистих заходів з нагоди Дня сержанта, зустрівся зі сержантським корпусом, відвідав об’єкти, котрі охороняють і обороняють нацгвардійці та поспілкувався з особовим складом про особливості та умови несення служби.

В межах візиту головний сержант Нацгвардії разом з головним сержантом Західного ТУ НГУ Андрієм Струсом відвідали позиції гвардійських підрозділів, які забезпечують охорону та оборону об’єктів критичної інфраструктури, зокрема атомних електростанцій. Дмитро Тимощук ознайомився з безпековою ситуацією у регіонах, поспілкувався з військовослужбовцями й оглянув їхні позиції та побутові умови. Особливу увагу Дмитро Тимощук приділив належному рівню підготовки особового складу до участі в бойових діях та контрдиверсійних заходах.

За словами головного сержанта атомні електростанції є одним з найважливіших об’єктів критичної інфраструктури України. Ворог докладає чимало зусиль, щоб знищити наші енергетичні спроможності, а це значить, що ми постійно повинні бути в стані повної бойової готовності, системно вдосконалювати навички й пам’ятати, якою ціною дається наша незалежність.  

Дмитро Тимощук подякував військовослужбовцям за відповідальну службу та професіоналізм і закликав сержантів Національної гвардії України продовжувати демонструвати лідерство й ініціативу, адже саме сержанти є командирами першої ланки, тому повинні бути взірцем для побратимів і колег.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту