Гвардійці Західного територіального управління Національної гвардії проходять бойове злагодження підрозділів. Відбувається це перед безпосереднім виїздом на лінії зіткнення з ворогом.
«Окрім того, що ми проходимо кількамісячну підготовку, так зване бойове злагодження, перед виїздом у зону бойових дій, ми ще й проводимо заняття недалеко від лінії фронту. Хлопці вкотре практикуються у стрільбі з різних видів озброєння і аж після цього вирушають на передові позиції», – розповідає Олександр з чернівецького підрозділу Нацгвардії.
![IMG_9645](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9645.jpg)
![IMG_9622](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9622.jpg)
![IMG_9613](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9613.jpg)
![IMG_9601](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9601.jpg)
![IMG_9594](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9594.jpg)
![IMG_9581](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9581.jpg)
![IMG_9570](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9570.jpg)
![IMG_9556](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9556.jpg)
![IMG_9547](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9547.jpg)
![IMG_9527](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9527.jpg)
![IMG_9538](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9538.jpg)
![IMG_9542](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_9542.jpg)
Попередній
Наступна
За словами військових, це допомагає не тільки удосконалити свої вміння, а й налаштувати себе та увесь підрозділ на злагоджену роботу.
«До слова, люди, які тривалий час перебувають у безпосередньому зіткненні з ворогом, а потім відходять на відновлення боєздатності, теж проходять таку підготовку. У більш спокійний обстановці, коли не знаходишся під постійним пресингом ворога, можна переглянути деякі моменти підготовки, розібрати якісь не дуже вдалі прийняті рішення, програти сценарії події у різних ключах».
Група інформації і комунікації Західного ТУ