Гатили з усього: гвардійці Західного ОТО проходять бойове злагодження підрозділів (ФОТОРЕПОРТАЖ) - НГУ
Гвардійці Західного територіального управління Національної гвардії проходять бойове злагодження підрозділів. Відбувається це перед безпосереднім виїздом на лінії зіткнення з ворогом.
«Окрім того, що ми проходимо кількамісячну підготовку, так зване бойове злагодження, перед виїздом у зону бойових дій, ми ще й проводимо заняття недалеко від лінії фронту. Хлопці вкотре практикуються у стрільбі з різних видів озброєння і аж після цього вирушають на передові позиції», – розповідає Олександр з чернівецького підрозділу Нацгвардії.
За словами військових, це допомагає не тільки удосконалити свої вміння, а й налаштувати себе та увесь підрозділ на злагоджену роботу.
«До слова, люди, які тривалий час перебувають у безпосередньому зіткненні з ворогом, а потім відходять на відновлення боєздатності, теж проходять таку підготовку. У більш спокійний обстановці, коли не знаходишся під постійним пресингом ворога, можна переглянути деякі моменти підготовки, розібрати якісь не дуже вдалі прийняті рішення, програти сценарії події у різних ключах».

Група інформації і комунікації Західного ТУ
Перейти до вмісту