Футболісти «Динамо» відвідали поранених Нацгвардійців в госпіталі МВС України (ВІДЕО) - НГУ

Українські спортсмени продовжують активно підтримувати бійців Національної гвардії України, які проходять лікування та реабілітацію після поранень. За словами організаторів, дізнавшись про таку ініціативу, гравці київського «Динамо» радо погодились зустрітись з військовослужбовцями.

«Ми планували провести цю зустріч ще 26 березня в день Нацгвардії, але через гру збірної України з футболу в Лондоні у цей же день ми, на жаль, не змогли зустрітись. Символічно, що саме 4 квітня – у день створення окремого загону спеціального призначення «Омега» – нам вдалося провести захід», – розповів нацгвардієць Олександр Мутель.

Гравці на чолі з капітаном «Динамо» Сергієм Сидорчуком подякували військовослужбовцям за їхню мужність та звитягу, а також побажали якнайшвидшого одужання. Футболісти передали пораненим презенти з клубною символікою та поспілкувались з вболівальниками.

«Подібні зустрічі допомагають нашим військовим відновитися психологічно, надають їм сил та наснаги. Я бачила як світяться їхні очі й впевнена, що завдяки такій підтримці та позитивним емоціям наші бійці швидше повернуться в стрій, щоб продовжити боротьбу та наблизити перемогу над ворогом», – каже психолог Північного об’єднання Анжела Чумак.

На згадку про зустріч спецпризначенці попросили спортсменів залишити автографи.

«Було дуже приємно поспілкуватись з гравцями улюбленого клубу, точно скажу, що такі події допомагають морально відволіктись від травм та швидше повернутися до строю», – каже один з гвардійців.

Відділення інформації та комунікації Північного ТУ

Перейти до вмісту