Нацгвардійці отримали почесні нагороди міста Івано-Франківська «Людина року 2023» - НГУ

Наші незламні франківські нацгвардійці отримали почесні нагороди «Людина року 2023» під час заходу «Коло друзів» в Івано-Франківську. Ця нагорода є визнанням надзвичайної мужності, відваги та самовідданості наших героїв, які стійко боронять нашу державу від самого початку.

Одним із нагороджених є гвардієць, молодший сержант Василь Голіней, який з 2014 року служив у Нацгвардії в батальйоні “Донбас”, а з початку повномасштабного вторгнення у 50 полку імені полковника Семена Височана. Василь пережив уже два поранення, перше з яких отримав ще у 2014 році в Іловайську. Зараз він проходить реабілітацію, але його незламний дух і воля не згасають. Його приклад втілює справжню силу та непохитність українського воїна.

“Ви показали, що справжня сила нашої країни полягає в її об’єднанні. Ваша підтримка дала мені не лише матеріальну допомогу, але й величезну моральну підтримку. Знаючи, що моє місто стоїть пліч-о-пліч зі мною, я отримую додаткову мотивацію і силу для подолання труднощів. Дуже важливо знати, що навколо є люди, які піклуються про нас, захисників, і стараються зробити все можливе для нашого повного одужання. Ви даєте нам надію на краще майбутнє і показуєте, що наші жертви не пройшли марно”, – ділиться думками гвардієць Василь.

Також серед нагороджених – майор Олексій Кашмар, який не перший місяць знищує російські окупаційні війська на Луганському напрямку й продовжує це робити. Його майстерність та відданість завжди вражають, і ми вдячні йому за його безкомпромісну боротьбу за нашу свободу. Нагороду за Олексія отримав командир франківського підрозділу Нацгвардії.

Не можемо забувати й про нашого капелана отця Романа Кострабія, який безмежно підтримує духовно та морально воїнів свого підрозділу. Отець Роман провів вже понад 15 виїздів на передову, щоб надати духовну підтримку нашим гвардійцям. Його присутність і молитви завжди надають сили та надії нашим воїнам, які ведуть боротьбу за нашу спільну перемогу.

Ці нагороди – це не просто символи визнання, але й свідчення беззаперечної мужності, самовідданості та постійної готовності захищати нашу Батьківщину. Нацгвардійці 50 полку імені полковника Семена Височана вкладають свої сили та самі себе вже з самого початку війни у 2014 році та продовжують це робити й зараз. Їхній невгамовний дух та відданість є прикладом для нас всіх.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту