![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-1-1.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/420a1797.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/420a1791.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_20231004_134658_959.jpg)
Бійці Національної гвардії спільно з іншими підрозділами Сил оборони України з перших днів великої війни воюють на найгарячіших ділянках фронту. Окремою легендарною сторінкою нашої боротьби є оборона Маріуполя та битва за Азовсталь, що тривала з березня по травень 2022 року.
Старший лейтенант Віталій Шевчук від початку війни залишився у Маріуполі до останнього захищаючи рідну землю. Нацгвардієць загинув 7 квітня 2022 року. Під час виконання бойового завдання Віталій отримав поранення несумісні з життям.
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нацгвардійцю присвоїли орден «За мужність» III ступеня (посмертно). Нещодавно у Луцьку нагороду передали дружині героя – пані Інні.
Орден та подарунки вручили голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко та командир підрозділу гвардійців у Луцьку Володимир Олійник.
Присутні висловили глибокі співчуття рідним та близьким і подякували за їхню стійкість.
Група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України