«Дрони гвардії» для Національної гвардії України - НГУ

Чергову партію дронів отримав 15 Слов’янський полк Національної гвардії України. Це — спільна ініціатива українського бізнесу та командування НГУ у рамках проєкту “Дрони Гвардії”.

Мати боєздатну, сучасну та оснащену різноманітними коптерами армію – не просто бажання, а життєва необхідність. Проєкт «Дрони Гвардії» ініціатором якого стала “Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії”, спільно із всеукраїнською мережею мультимаркетів «Аврора», радіогрупою TAVR MEDIA, автосалоном «Автодинастія VIDI» вносить важливий внесок у підвищення бойових спроможностей Національної гвардії України з відсічі збройної агресії рф.

“Росія продовжує свою агресію проти нас, використовуючи всі можливі засоби, щоб підірвати наш суверенітет, нашу територіальну цілісність, нашу національну безпеку. Ми не дозволимо цьому статися і будемо продовжувати боротися за нашу Батьківщину, за нашу свободу, за наше майбутнє. І дрони дають нам значну підтримку у цій боротьбі. Дрони – це наші очі, які бачать все, що робить ворог. Дрони – це наші руки, які завдають ударів по ворогу. Дрони – це наші союзники, які допомагають нам на різних ділянках фронту. Я від щирого серця дякую вам та усім партнерам проєкту за підтримку наших бійців на фронті», – зазначив т. в. о. директора департаменту персонального штабу бригадний генерал Володимир Барзюк.

Цього разу дрони передали слов’янським гвардійцям, які беруть участь у боях на важкому Куп’янському напрямку.


«Потроху рухаємось. Підключаємо бізнес, зокрема і за кордоном. Замовляємо частини для FPV-дронів. Також доставляємо готові. Цього разу – це чотирнадцять «пташок». Серед них також є певна кількість дронів з тепловізорами, щоб наші воїни могли працювати вночі», — розповідає український продюсер та волонтер ГО «Спілки підприємців теле- та кіноіндустрії» Тарас Босак.

«В цьому році підписано Меморандуму між «Спілкою підприємців теле- та кіноіндустрії» та командуванням НГУ. Завдяки цій співпраці, військовим частинам вже передано близько 80 дронів. І це тільки початок. Оскільки ситуація на фронті змінюється постійно, наше спільне задання — доставити їх туди, де вони найбільш потрібні. Мережа мультимаркетів «Аврора» наразі є одним з найбільш значущих донорів та партнерів «Дронів гвардії». Дякую всім учасникам цього проєкту, за те, що підтримуєте Національну гвардію», — зазначив начальник служби стратегічних комунікацій полковник Вадим Голуб.


Довідково. Долучитися до проєкту “Дрони гвардії” можна за посиланням:
https://drones.sptk.org.ua/.

Ініціатором виступила Кіноспілка – ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії» – SPTK.org.ua  разом з керівництвом Національної гвардії України та Офісом Президента України. До благодійної ініціативи також долучилися всеукраїнська мережа мультимаркетів “Аврора”, радіогрупа TAVR MEDIA й автосалон VIDI.

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну ця волонтерська група передала Силам Оборони України понад 1000 автомобілів, йдеться про позашляховики, пікапи та буси для евакуації тощо.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту