Дорогі побратими! Шановні військовослужбовці Збройних Сил України! Щиро вітаю вас зі святом — Днем Збройних Сил України! - НГУ
Українські військові  – це не лише тисячі незламних та нескорених бійців, це велика родина патріотів, захисників і захисниць, які демонструють братерство, звитягу, силу духу, мудрість та кмітливість.
 
Тижні навчань на полігонах, місяці на фронті, роки бойових дій – сформували з українського війська одну із найсильніших армій світу. Блискучі перемоги й прояви мужності загартували ваші дух і тіло, не раз підтвердили, що честь і гідність – це надважливі й повні глибокого змісту слова, які навіки вписалися в генетичний код українського воїна.
 
Бажаю вам завжди повертатися з бойових завдань живими та неушкодженими! Світла пам’ять усім загиблим захисникам і захисницям України! Вони віддали найдорожче задля всіх нас! Всі вони назавжди залишаються в наших серцях!
 
Нехай любов до рідних та Батьківщини надає силу та наснагу в надважкій та відповідальній справі – захисті нашої держави! Ми пишаємось, що робимо це пліч-о-пліч разом з вами. Разом ми довели, що здатні стримати й перемагати ворога, здатні здолати агресію проти України й проти людства. Разом ми повернемо наших людей, наші міста й села! Разом переможемо!
 
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!
Перейти до вмісту