Привітання до Дня Батька (ВІДЕО) - НГУ

Батько уособлює в собі гордість, рішучість, героїзм, мужнього захисника сім’ї та держави, патріота своєї країни. Ми прислухаємося до мудрих батьківських порад, можемо опертися на сильне його плече, довіряти його вчинкам. Роль батька у вихованні кожної дитини – неоціненна, тому День Батька відзначають у багатьох країнах світу. І сьогодні для українських сімей цей день має особливий сенс – наші батьки захищають своїх дітей ціною власного життя!

Бути справжнім батьком – не тільки велика радість, але й відповідальність перед дружиною, дітьми, здатність до самовдосконалення та самопожертви.

Вітаємо зі святом всіх чоловіків, яким в житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком.

Цьогоріч, з нагоди святкування Дня батька в Запоріжжі пройшов урочистий міський захід: спортивне свято з веселими стартами й футбольними змаганнями. Всі учасники та переможці отримали подарунки та, звичайно ж, незабутні емоції. Кульмінацією заходу стало нагородження зразкових татусів міста Запоріжжя грамотами виконавчого комітету Запорізької міської ради та цінними подарунками, де відзначили й нашого гвардійця.

Як розповів боєць, сім’я була готова до того, що він піде у війська захищати Батьківщину:

«Діти сумують авжеж, хочуть, щоб батько був поруч, але вони розуміють, що така ситуація, де по іншому не буде. Завжди підтримують, передають власноруч зроблені подарунки»

З нагоди свята гвардійці 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного ОТО Національної гвардії України, серйозні та відповідальні під час виконання бойових завдань, військовослужбовці, поділились невеличкими моментами зі свого життя, де вони зі своєю малечею, заради якої вони здобувають Перемогу!

За матеріалами з військових частин

Перейти до вмісту