Для дітей нацгвардійців з Вінниччини організували заняття з іпотерапії (ВІДЕО) - НГУ

Діти військовослужбовців однієї з військових частин Національної гвардії у Вінниці відвідали заняття з іпотерапії. Його організували на базі професійної школи верхової їзди «Вінниччина». Під час заходу дітлахам провели екскурсію по міні-зоопарку та індивідуальні катання на конях з інструкторами.

«Коні – це благородні тварини. Вони енергійні й коли ти знаходишся поряд з ними, ти відчуваєш цю енергію. Це допомагає лікувати людей. Тому у нас виникла ідея організувати такий цікавий і корисний захід як іпотерапія. Ми запросили родини військовослужбовців, котрі служать сьогодні.  Також до нас приєдналися родини бійців, котрі, на жаль, поклали своє життя за рідну Батьківщину», –  розповідає Анна Лазуренко, начальниця відділу соціальної роботи вінницького підрозділу Нацгвардії.   

Під час катання на конях діти отримали нагоду насолодитися природою та свіжим повітрям, навчитися правильно сідати на коня і тримати поставу.

«Це цікавий та корисний  захід. Він дозволив родинам військовослужбовців познайомитися з кіньми та іншими мешканцями цього місця, а також отримати незабутні враження від верхової їзди. Ця активність проводиться з метою розвитку фізичних та емоційних навичок, а також для формування у них відповідального ставлення до тварин. Крім того, катання на конях сприяє зміцненню м’язово-скелетної системи, покращенню координації рухів та розвитку витривалості», – розповіла організаторка Юлія Писаренко.

Детальніше про іпотерапію для дітей нацгвардійців дивіться у сюжеті:

Перейти до вмісту