Дітям-сиротам з Чернігівської області нацгвардійці привезли допомогу (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії доставили гуманітарну допомогу в один з закладів Закарпаття де живуть діти-переселенці. Гвардійці дізнались про те, що в Горінчівській громаді перебувають 118 переселенців, з них 37 – це діти-сироти та діти з соціально вразливих сімей. Вони прибули сюди з Чернігівщини.

Наш обов’язок як військовослужбовців – захищати Батьківщину зі зброєю в руках. Але ми як відповідальні громадяни, повинні були допомогти дітям. Ми ж всі українці. Тільки ми дорослі, а вони маленькі і вони потребують не тільки захисту, а й допомоги. Ми привезли маленьким переселенцям посуд, постільну білизну, засоби гігієни, солодощі та свіжі фрукти. Також ми доправили каші та консерви, які надали волонтери однієї з громадських організацій. Ми поспілкувались з викладачами та адміністрацією закладу, почули їхні потреби і, по мірі сил, спробуємо й далі допомагати цьому закладу», – розповідає лейтенант Нацгвардії Владислав Пушков.

Місцева влада приємно вражена вчинком гвардійців. Сільський голова Михайло Калинич розповідає, що клич по допомогу переселенцям кинули у соціальних мережах, але не очікували, що одними з перших відгукнуться військовослужбовці.

Для нас це було настільки несподівано, що навіть не відразу повірили. Ми звикли надавати допомогу військовослужбовцям, а тут вони самі зібрали дуже необхідні для дітей речі і продукти, доставили нам. Ми приємно вражені. Під захистом наших гвардійців ми почуваємось у безпеці, а тепер ще й знаємо, що вони не лише нас захищають, а і допомагають, чим можуть. Вони великі молодці!», – ділиться враженнями сільський голова Горінчово Михайло Калинич.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Перейти до вмісту