Діти гвардійців зробили свої перші кроки в мотоспорті разом з «MOTORANCHO» - НГУ

Благодійний фонд «Олександра Пікалова» провів захід для дітей військовослужбовців Національної гвардії України у спортивному клубі «MOTORANCHO».

Захід під назвою «Табір на день» був спрямований на соціальну підтримку та розвиток дітей родин військових, чиї батьки самовіддано захищають мир і спокій нашої Батьківщини.

Програма була дуже насичена: знайомство з мотоциклом, отримання базових навичок та драйвове катання у колі однолітків. Досвідчені інструктори були готові допомогти та підтримати дітей на кожному етапі заходу. Вони забезпечували безпеку та створювали сприятливу атмосферу, щоб кожна дитина могла спробувати себе в нових активностях та відчути радість від занять спортом. Завдяки їхньому професіоналізму та доброзичливості, учасники заходу отримали не лише нові знання та вміння, але й незабутні враження.

Такі заходи є важливими для підтримки морального духу родин військовослужбовців. Захід «Табір на день» у спортивному клубі «MOTORANCHO» став яскравим прикладом того, як спільні зусилля можуть приносити радість та підтримку тим, хто цього потребує.

Захід був проведений в рамках цивільно-військового співробітництва.

Відділ цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту