Діти гвардійців повернулись з оздоровчого відпочинку у Хорватії - НГУ

Завершився одинадцятиденний оздоровчий відпочинок у місті Загреб, Республіка Хорватія дітей загиблих, захоплених у полон або зниклих безвісти працівників системи МВС. Група з 29 дітей, серед яких 11 – діти військовослужбовців Нацгвардії України мала насичену культурну та розважальну програму. Вони відвідали місцеву школу, інформаційно-мультимедійний центр Хорватської футбольної організації, Хорватський автоклуб, зоопарк, кінотеатр, музей поліції на території Академії поліції, а також відвідали матч місцевих футбольних команд «Локомотив» та «Рієка» тощо.

24 лютого на знак солідарності з українським народом у боротьбі проти рф українська делегація взяла участь у ранковому шикуванні курсантів Академії поліції, під час якого було піднято прапори Хорватії та України.

Крім цього, діти українських захисників побували на найбільшому півострові в Адріатичному морі Істрія, де прогулялися вздовж моря, відвідали визначні місця міста Пула, завітали до місцевої обсерваторії та Національного парку Бріюні.

У супроводі Надзвичайного та Повноважного Посла України в Хорватії Василя Кирилича діти відвідали Сабор (Парламент), Міністерство закордонних та європейських справ Республіки Хорватія.

За словами офіцерки Нацгвардії Ірини Пучкової, яка супроводжувала дітей до Хорватії, головна мета цієї поїздки – допомогти дітям відволіктися від важких втрат, які вони пережили через повномасштабне вторгнення рф, відпочити та оздоровитись.

«Усі заходи відпочинку, що проводились під час візиту до Хорватії, відбувались у доброзичливій атмосфері взаєморозуміння, поваги та довіри, що сприяло зниженню негативної дії стрес-факторів та відновленню психологічного стану дітей», – зазначила вона.

Реабілітація та відпочинок дітей у Хорватії відбулися за сприяння Асоціації «Хорватія допомагає» та Академії поліції Міністерства внутрішніх справ Республіки Хорватія.

Національна гвардія України дбає про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, забезпечує медичну та психологічну реабілітацію воїнів, допомогу родинам загиблих та тих, які повернулися з полону.

Управління по роботі з особовим складом ГУ НГУ

Перейти до вмісту