Діткам гвардійців подарували новорічний настрій - НГУ

Незважаючи на повномасштабне вторгнення, діточок військовослужбовців Національної академії Національної гвардії України вітають з новорічними святами. Так, нещодавно, до дітлахів, які мешкають в незламному Харкові, з привітаннями та подарунками завітали гвардійці Академії.

«Для нас дуже важливо підтримати дітлахів наших військових, які постійно знаходяться в місті та чують звуки вибухів, аби вони зберегли віру в диво. Найголовніше – це бачити їх щасливі очі та веселий настрій», – говорить начальник відділу по роботі з особовим складом підполковник Михайло Прядка.

Святкова вистава, яку представили казкові персонажі, створила святковий настрій діткам та їх батькам. Дітлахи в свою чергу розповідали вірші улюбленим новорічним персонажам та співали пісні.  

Всі дітки отримали  солодкі подарунки і сфотографувалися на добру згадку про незабутній день, який наповнив їх маленькі серця щастям, теплом та вірою у диво.

В Одесі гвардійці 11 бригади ім. М. Грушевського Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ привітали діток військовослужбовців бригади і завітали до донечки пораненого побратима, та передали солодкий подарунок від Святого Миколая до Нового року.

«Наразі ми робимо все, аби кожен українець відчув спокій та отримав новорічний настрій. Противник намагається знищити нашу критичну інфраструктуру, будинки, лікарні, залишає без світла мільйони людей, але ми сильний народ. Здолаємо та переможемо. Проте діти не повинні втрачати віру в диво. Їх серця сповнені добром», – зазначає один з гвардійців.

В місті Ізмаїл нацгвардійці військової частини 3058 Південного ОТО НГУ привітали родини військовослужбовців, які знаходяться у ворожому полоні.

«Ми з мамою загадуємо одне бажання на двох – щоб мій тато опинився вдома, і  наступний Новий рік ми зустрічали разом. Мені здається, що всі подарунки, які я отримую, надходять від батька, бо всі військові – це одна велика родина, де всі дбають один про одного, співчувають та стоять один за одного. Дякую за привітання та підтримку. Все буде Україна!» – поділилась своїми думками Тетянка.

У Жовтневому палаці відбулась феєрична вистава “Magical Story”, створена за мотивами книги відомого українського письменника Юрія Піжука “Зимове серце”. Режисеркою цієї незабутньої постанови стала Маша Бобровська, яка вдало передала усю глибину та емоційність казкового світу для юних глядачів.

Діти нацгвардійців, в тому числі й військовослужбовців 27 Печерської бригади, отримали можливість поринути у чарівну пригоду завдяки волонтерці Олені Толочко. Дякуємо кожному, хто зробив цей вечір незабутнім для наших маленьких героїв та їхніх сімей.

По закінченню вистави, Юрій Піжук подарував юним гостям екземпляри книги «Зимове серце» з власним підписом.

Перейти до вмісту