Денис Монастирський проінспектував роботу органів системи МВС в Запоріжжі (ВІДЕО) - НГУ

Про це сьогодні, 23 червня, йшлося у сюжеті національного телемарафону «Єдині новини».

Денис Монастирський приїхав до Запоріжжя з робочим візитом та відвідав Центр допомоги постраждалим від російської військової агресії, куди прибувають жителі з окупованих територій.

Моя мета була подивитися куди приїжджають громадяни з окупованих територій та як проходить їхня комунікація з правоохоронними органами. Такі центри існують, щоб люди розуміли, що вони потрібні Україні», –  наголосив очільник МВС.  

Перед тим Міністр встиг побувати з неочікуваним візитом в одному із Сервісних центрів у Запоріжжі, де надають послуги для водіїв. Він особисто опитав відвідувачів щодо часу очікування, чи проходять військові поза чергою та дав настанови керівнику центру.

Далі Денис Монастирський вирушив до нацгвардійців, прикордонників, рятувальників та поліцейських. Усі вони отримали державні нагороди.

Саме завдяки тим, хто тут знаходиться, ми сьогодні можемо говорити про це у вільному Запоріжжі, у вільній Київській області, вільному Чернігові і Харкові», – наголосив він.

Пообіді Міністр поїхав ближче до лінії фронту. Там поспілкувався з солдатами та військовим керівництвом. Журналістам розповів про настрій на передовій: «Вони спокійні та готові до виконання своїх обов’язків у відсічі агресії і чекають можливості піти вперед».

Перейти до вмісту