«День перемоги буде нашим!» – гвардієць з позивним Майор (ВІДЕО) - НГУ

17 років служби у карному розшуку, чотири відрядження в зону АТО і ООС, бойова робота в найгарячіших точках Донеччини та Луганщини – за плечима цього чоловіка чималий військовий досвід.

Він просить не називати ні прізвища, ні посади. Лише каже позивний –Майор. Саме до такого звання він дослужився у поліції, але добровольцем пішов служити в Національну гвардію простим солдатом 2014 року.

Воював під Дебальцево і Попасною. З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну знову мобілізувався до лав Національної гвардії України. Майор каже, що головне на війні злагодженість підрозділу, довіра до побратимів і вміння глибше облаштовувати окоп чи бліндаж. Він вкотре в житті змінив затишну оселю на армійські будні, адже цього разу у стосунках з агресивним сусідом Україна має назавжди поставити крапку, щоб далі будувати незалежне вільне і світле майбутнє.

«Я хочу, щоб мої рідні, моя родина, мої діти і онуки ніколи в житті більше не поверталися до цього питання. Треба поставити крапку, щоб такого не відбувалося більше ніколи. Оце моя особиста мета. І День Перемоги буде нашим!»

Перейти до вмісту