“Цінуй своїх” – історія військового капелана Нацгвардії (ВІДЕО) - НГУ

Навчальний центр імені Василя Вишиваного, продовжує проєкт «Цінуй Своїх», де у кожному епізоді військовослужбовці Нацгвардії, котрі залучалися до виконання бойових завдань, розповідають про свій життєвий шлях, горнило війни та побажання на майбутнє.

Сьогодні ми розповімо про військового капелана Навчального центру імені Василя Вишиваного – молодшого лейтенанта  Андрія Кулицького, який одним із перших відправився на фронт у 2014-му, став першим капеланом, що отримав посвідчення учасника бойових дій, та продовжує вірно та віддано нести службу перед Богом та народом України.

Слід зауважити, що отець Андрій з початку повномасштабного вторгнення виявив бажання захищати неньку, не тільки Божим словом, але й праведним вогнем, прийнявши військову присягу та як і у 2014-му одним із перших, убув на фронт. А повномасштабне зустрів, знаходячись в Попасній, разом з іншими воїнами

Так за мужність та відданість своїй державі, принципам та переконанням, отець Андрій був нагороджений президентом державною відзнакою – медаллю «Захиснику вітчизни».

Перейти до вмісту