«Це не гра для слабаків». Як навчаються снайпери Національної гвардії (ВІДЕО) - НГУ

Снайпери одного з підрозділів 50-го полку Нацгвардії розвивають свої навички, зосереджуючись на вдосконаленні мистецтва орієнтування на місцевості, визначенні точних відстаней до цілей і ефективному переміщенні та маскуванні. Цей підрозділ, який вирізняється своєю унікальністю та професійністю, проявляє свою здатність вирішувати завдання в будь-яких умовах.

Учасників навчання ретельно та систематично підготовлюють до викликів, що можуть зустрітися на їхньому шляху. Вимоги до кандидатів включають не лише високу точність стрільби та міцну витримку, але й навички розпізнавання всіх деталей на місцевості. Снайпери систематично вивчають техніку визначення відстаней до цілей за допомогою оптичних та підручних засобів, піднімаючи планку ефективності їхньої діяльності.

«Снайперське навчання – це не гра для слабаків. Тут кожен день може бути твоїм останнім, якщо ти не вчишся на повну. Ми повинні відпрацьовувати стрільбу на різні відстані, в різних умовах – вітер, дощ, сніг. Всі навчання, які ми проходимо, допоможуть нам виконати поставлені завдання та вижити, адже кожен рух, кожна вдосконалена навичка може вирішити твою долю. Вчіться на помилках і завжди залишайтеся непомітними. Удачі на полі бою!», – ділиться думками один з учасників навчань.

Вирішальним аспектом успіху снайпера залишається його непомітність на полі бою. З цією метою гвардійці використовують маскувальні костюми “кікімори”, які є дуже ефективними в мистецтві маскування.

Інструктори, керуючи процесом підготовки снайперів, наголошують на важливості великої кількості критеріїв відбору та завдань. Тільки ті, хто успішно пройшов цей складний відбір та підвищив свої навички до максимуму, заслуговують бути снайпером, що готовий до викликів сьогодення.

Перейти до вмісту