«Чим більше людей зможуть опанувати навички надання домедичної допомоги, тим більше життів буде врятовано», – інструктор Олександр - НГУ

Повномасштабне вторгнення переконало українців, що вміти надавати першу медичну допомогу не тільки на полі бою, а й у цивільному житті повинен кожен. Адже, щодня ми стикаємося з загрозою отримати поранення від терористичних дій рф. У таких випадках дуже важливо якнайшвидше, у перші секунди отримання травми, надати собі чи оточуючим першу домедичну допомогу.

Інструктори військової частини 3082 постійно проводять практичні заняття з тактичної медицини для цивільних осіб. Під час таких зустрічей учасники обмінюються досвідом та вдосконалюють свої навички. Цього разу гвардійці завітали до працівників і волонтерів «Благодійного Фонду Карітас Чернігів» аби провести для них заняття з тактичної медицини.

«Головне завдання інструктора з медичної підготовки – навчити рятувати та зберегти життя наших захисників на полі бою. На сьогодні тактична медицина, як ніколи є актуальна в умовах реальних бойових дій та цивільному житті. Чим більше людей зможуть опанувати навички надання домедичної допомоги, тим більше життів, буде врятовано», – зазначив інструктор Олександр.

Заняття проводились за сучасними стандартами підготовки НАТО протоколу M.A.R.C.H. Учасники зустрічі дізналися про особливості накладання турнікета і тампонування ран та відпрацювали ці дії на практиці.

Група інформації та комунікації військової частини 3082

Перейти до вмісту