Чернівецький гвардієць здобув «золото» на чемпіонаті Європи зі змішаних бойових мистецтв - НГУ

Іван Курелару, старший солдат Національної гвардії України з Чернівців, здобув перемогу на чемпіонаті Європи з ММА серед дорослих в категорії до 70 кг. Змагання відбулися у місті Белград, що у Сербії.

“Я відчуваю неймовірну гордість за те, що мені вдалося здобути перемогу на чемпіонаті Європи та прославити Україну та Нацгвардію на міжнародній арені”, – поділився Іван Курелару. – “Це “золото” – результат не лише моїх зусиль, а й підтримки моєї команди, тренерів, побратимів та рідних. Я щиро дякую їм за віру в мене та за те, що вони завжди поруч.”

Спорт і фізична підготовка – це важливий елемент загальної підготовки військовослужбовців Національної гвардії України. Високі результати й призові місця, котрі завойовують наші спортсмени на провідних світових чемпіонатах надихають гвардійців й мотивують вдосконалюватися і не зупинятися.  

До слова, гвардієць Іван Курелару вже встиг зарекомендувати себе як талановитий та перспективний спортсмен. У 2023 році він здобув бронзу на чемпіонаті світу з ММА, продемонструвавши майстерну техніку та стійкий характер.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту