Військовослужбовці військової частини 3082 завітали до Чернігівського дошкільного навчального закладу й провели для його працівників інформативні та корисні заняття з домедичної допомоги, використовуючи методику MARCH.
Методика MARCH дає структурований підхід до надання домедичної допомоги та дозволяє ефективно реагувати на надзвичайні ситуації. Вона може бути використана в різних сценаріях, включаючи аварії, травми та надзвичайні обставини. Даний алгоритм є ефективним інструментом для оцінки стану потерпілого та визначення послідовності надання допомоги.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-11.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-13.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-12.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-11.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-11.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-9.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/7-5.jpg)
Під час заняття інструктори військової частини розповіли про ключові аспекти надання першої медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях та основні пункти, які враховуються, при наданні допомоги, а саме: оцінка стану потерпілого, поведінка в надзвичайних ситуаціях, надання першої медичної допомоги, рятувальні дії, виклик медичної допомоги, правила передачі інформації медичному персоналу, а також відпрацювали це все на практиці.
«Ми вдячні нашим гвардійцям за їхню відданість та готовність допомагати іншим у будь-який момент. Вони – справжні патріоти та наставники, які роблять нашу країну кращою та безпечнішою», – подякувала директорка навчального закладу пані Олена.
Подібні заняття не лише підвищують рівень готовності громадян до надання допомоги у надзвичайних ситуаціях, але і є прикладом співпраці та підтримки між цивільними та військовими структурами.
Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ