Чернігівські нацгвардійці провели заняття з домедичної допомоги для працівників дошкільного навчального закладу - НГУ

Військовослужбовці військової частини 3082 завітали до Чернігівського дошкільного навчального закладу й провели для його працівників інформативні та корисні заняття з домедичної допомоги, використовуючи методику MARCH.

Методика MARCH дає структурований підхід до надання домедичної допомоги та дозволяє ефективно реагувати на надзвичайні ситуації. Вона може бути використана в різних сценаріях, включаючи аварії, травми та надзвичайні обставини. Даний алгоритм є ефективним інструментом для оцінки стану потерпілого та визначення послідовності надання допомоги.

Під час заняття інструктори військової частини розповіли про ключові аспекти надання першої медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях та основні пункти, які враховуються, при наданні допомоги, а саме: оцінка стану потерпілого, поведінка в надзвичайних ситуаціях, надання першої медичної допомоги, рятувальні дії, виклик медичної допомоги, правила передачі інформації медичному персоналу, а також відпрацювали це все на практиці.

«Ми вдячні нашим гвардійцям за їхню відданість та готовність допомагати іншим у будь-який момент. Вони – справжні патріоти та наставники, які роблять нашу країну кращою та безпечнішою», – подякувала директорка навчального закладу пані Олена.

Подібні заняття не лише підвищують рівень готовності громадян до надання допомоги у надзвичайних ситуаціях, але і є прикладом співпраці та підтримки між цивільними та військовими структурами.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту