Черкаські психологи Нацгвардії та Нацполіції України обмінювалися досвідом у рамках проєкту «Пункт психологічних практик» - НГУ

Розуміння важливості психічного здоров’я та емоційної стійкості є надзвичайно вагомим для сучасного суспільства. У зв’язку з цим, психологи підрозділів системи МВС Черкащини працювали над проєктом, спрямованим на застосування психологічних методів і підходів для забезпечення підтримки ментального здоров’я кожного.

У рамках реалізації проєкту “Пункт психологічних практик” психологи військової частини 3061 Національної гвардії України та Головного Управління Національної поліції України в Черкаській області провели важливу нараду. Під час зустрічі фахівці обговорили порядок взаємодії між фахівцями психологічних служб, план дій щодо впровадження проєкту, використання якісних і дієвих інструментів психологічної підтримки військовослужбовців та службовців різних підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ.

Цей обмін досвідом спрямований на покращення якості психологічної підтримки, зміцнення кадрового потенціалу та збереження психічного здоров’я працівників, розвиток резильєнтності, психологічних вмінь та знань, покращення і стабілізація емоційного стану, руйнування стигми, реабілітація, сталість надання психологічних послуг.

Такі практики є важливим кроком у поліпшенні психологічної підтримки службовців всіх підрозділів системи МВС.

Перейти до вмісту