Черкаські гвардійці затримали двох осіб із забороненими речовинами - НГУ

Під час несення служби на блокпостах, гвардійці разом з представниками інших силових структур постійно здійснюють ретельну перевірку транспортних засобів та громадян. Подібні дії проводяться з метою забезпечення безпеки містян та гостей міста.

Вчора, під час чергування на одному з блокпостів міста Черкаси, з різницею в пів години, нацгвардійці зупинили дві автівки. Правоохоронцями, у присутності свідків, був проведений особистий огляд водіїв та здійснена перевірка їхніх автівок. В процесі огляду у кожного з них військовослужбовці виявили згортки з мілко подрібненою речовиною темно-зеленого кольору трав’янистого походження, зовні схожою на наркотичну.

За результатами перевірки вищезазначених громадян було затримано за зберігання ймовірно  наркотичних речовин. Вони підозрюються у скоєнні злочину відповідно до ст. 309 ч.1 Кримінального кодексу України.

На місце події правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу, якій передали затриманих для подальшого з’ясування обставин. Вилучену сировину слідчі направили у Черкаський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр для проведення експертизи.

Група інформації та комунікації військової частини 3061

Перейти до вмісту