Черкаські гвардійці відвідали мистецький вечір пам’яті Василя Симоненка - НГУ

8 січня 2024 року Черкаські гвардійці приєднались до літературно-мистецького вечора – «У твоєму імені живу» з нагоди 89-ї річниці від дня народження Василя Симоненка.

Керівництво області, міста, військовослужбовці, представники Сил оборони та безпеки, студентська молодь та всі небайдужі громадяни об’єдналися на вечорі пам’яті, організованому в Черкаській обласній філармонії, для вшанування неперевершеного таланту видатного українського поета, журналіста, діяча українського руху опору, шістдесятника. Під час заходу, у  89-ті Симоненкові роковини, заступник очільника області Олександр Шамрай вручив премію його імені кращим літераторам.

Василь Симоненко не встиг постаріти. Передрікаючи собі смерть у 30 років, поет пішов із життя у 28…, а його літературний спадок важко переоцінити. Таким чином, легендарний Василь Симоненко залишається не лише символом своєї епохи, але й вічним джерелом натхнення та мудрості для сучасного покоління. Його слова продовжують говорити до нас, розкриваючи глибокі правди та вічні цінності.

«Цей захід став не лише способом розвантаження, але й ефективним інструментом для підтримки патріотизму та національної самосвідомості серед військовослужбовців, зміцнюючи їхній внутрішній зв’язок із великим історичним та культурним спадком своєї країни.» – зазначив заступник командира по роботі з особовим складом, підполковник Юрій Явтушенко.

Творчість поета актуальна як ніколи. Про що б ми не говорили: про українську національну ідею, про патріотизм, любов до Батьківщини, про загальнолюдські цінності – на всі питання можемо знайти відповідь у його творах.

 

«Народ мій є! Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!

Пощезнуть всі перевертні й приблуди

І орди завойовників-заброд!

 

Ви, байстрюки катів осатанілих,

Не забувайте, виродки, ніде: Народ мій є!

В його волячих жилах

Козацька кров клекоче і гуде!» 

Василь Симоненко

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту